2014. augusztus 23., szombat

1 fejezet

Sziasztok! Anne White vagyok és elmesélem a történetemet nektek!

Most költöztem ide Amoriba mert a szüleim meghaltak és rámhagyták ezt a házat ... Egyedül élek se lakótásam se senkim .A Sweet Armoris Gimibe jelentkeztem és ma megyek előszőr a gimnáziumba . Remelem kedvesek az osztálytásaim.
Szeretek csinosan felöltözni és tetszeni másoknak.Altalában nagyon korán kelek mint ahogy ma is.
Én: Hány óra van?...
Megnéztem a faliórát.
Én: 5 óra . ma jo korán keltem .. Na mindegy .
Felvettem a köntösömet és odaléptem a ruhászegrényemhez
En: Mit vegyek ma fel? Ősz van úgyhogy melegen kell öltöznöm.
Égy burgundi színű bélelt cicanadrágot és egy fehér hosszu jó bő pulcsit valasztottam .
Elindultam a fürdőbe mosakodni,sminkelni,és öltözni.
Majd elindultam a konyha felé és csináltam magamnak gofrit csokiöntettel.
Elfogyasztottm a reggelimet majd még két adagot csinaltam a suliba is.Narancslét csomagoltam mellé és még egy csokit is bepakoltam hiszen abból sosem elég.
Volt még időm de úgy gondoltam inkább elindulok előbb .Felvettem a csizmám és a bőrdzekimet majd a táskám .Kileptem az ajtómon és elindultam az iskola felé.
....... Mikor beértem a suliba egy szőke fiút láttam aki egy lánnyal beszélgetett.Odamentem amikor a lány elrohant a fiútól sírva.

Én: szia.új vagyok itt és valakit keresek aki segíthetne.

A fiú: Szia bisztos te vagy Anne. Gyere velem !

Bementünk egy terembe  és egy csomó papír kotorászott ki az eggyik szekrényből.

Én: Elnézést mi a neved?

A fiú: Nataliel . A suli DÖK elnöke.

Én: örülök hogy megismerhetlek!

Nataliel: Én is ! Tessék ezeket írd alá itt ,itt ,itt és itt.

Aláírtam a sok papírt majd lefotózott egy fotós és Nataliel hozzácsatolta a jelentkezési lapomhoz.

Nataliel : Gratulálok, mostmár a Sweet Armoris gimibe jársz!

Én: Köszi , na most megyek megismerkedem a többiekkel.

Nataliel: Ok.

Kimentem a DÖK terem ajtaján és odamentem a mi termünkhöz..Egy lány az eggyik padnál kotorászott a táskájában . Nem láttam az arcsát csak a térdéig érő gyönyörű fehér haját . Odamentem hozzá .

Én: Szia ! Új vagyok itt .

A lány: Szia , Rosa vagyok téged hogy hívnak ?

Én: Anne White vagyok örülök hogy megismerhetlek!

Rosa: Én is! Na gyere hadd mutassalak be valakinek .

Én: Oké

Elindultunk a terem végébe ahol egy szürke hajú és igencsak furán felöltözött fiú állt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése