Sziasztok! Anne White vagyok és elmesélem a történetemet nektek!
Most költöztem ide Amoriba mert a szüleim meghaltak és rámhagyták ezt a házat ... Egyedül élek se lakótásam se senkim .A Sweet Armoris Gimibe jelentkeztem és ma megyek előszőr a gimnáziumba . Remelem kedvesek az osztálytásaim.
Szeretek csinosan felöltözni és tetszeni másoknak.Altalában nagyon korán kelek mint ahogy ma is.
Én: Hány óra van?...
Megnéztem a faliórát.
Én: 5 óra . ma jo korán keltem .. Na mindegy .
Felvettem a köntösömet és odaléptem a ruhászegrényemhez
En: Mit vegyek ma fel? Ősz van úgyhogy melegen kell öltöznöm.
Égy burgundi színű bélelt cicanadrágot és egy fehér hosszu jó bő pulcsit valasztottam .
Elindultam a fürdőbe mosakodni,sminkelni,és öltözni.
Majd elindultam a konyha felé és csináltam magamnak gofrit csokiöntettel.
Elfogyasztottm a reggelimet majd még két adagot csinaltam a suliba is.Narancslét csomagoltam mellé és még egy csokit is bepakoltam hiszen abból sosem elég.
Volt még időm de úgy gondoltam inkább elindulok előbb .Felvettem a csizmám és a bőrdzekimet majd a táskám .Kileptem az ajtómon és elindultam az iskola felé.
....... Mikor beértem a suliba egy szőke fiút láttam aki egy lánnyal beszélgetett.Odamentem amikor a lány elrohant a fiútól sírva.
Én: szia.új vagyok itt és valakit keresek aki segíthetne.
A fiú: Szia bisztos te vagy Anne. Gyere velem !
Bementünk egy terembe és egy csomó papír kotorászott ki az eggyik szekrényből.
Én: Elnézést mi a neved?
A fiú: Nataliel . A suli DÖK elnöke.
Én: örülök hogy megismerhetlek!
Nataliel: Én is ! Tessék ezeket írd alá itt ,itt ,itt és itt.
Aláírtam a sok papírt majd lefotózott egy fotós és Nataliel hozzácsatolta a jelentkezési lapomhoz.
Nataliel : Gratulálok, mostmár a Sweet Armoris gimibe jársz!
Én: Köszi , na most megyek megismerkedem a többiekkel.
Nataliel: Ok.
Kimentem a DÖK terem ajtaján és odamentem a mi termünkhöz..Egy lány az eggyik padnál kotorászott a táskájában . Nem láttam az arcsát csak a térdéig érő gyönyörű fehér haját . Odamentem hozzá .
Én: Szia ! Új vagyok itt .
A lány: Szia , Rosa vagyok téged hogy hívnak ?
Én: Anne White vagyok örülök hogy megismerhetlek!
Rosa: Én is! Na gyere hadd mutassalak be valakinek .
Én: Oké
Elindultunk a terem végébe ahol egy szürke hajú és igencsak furán felöltözött fiú állt.